Atsiliepimai

Arminas
2012-03-22
Labai graži ir šauni sodyba.
 
 
Rita ir Ričardas Mozūrai
2012-07-23
Nežinome kaip išreikšti didelę ir nuoširdžią padėką visam fantastiškam smiltynes sodybos kolektyvui. Norime išvengti oficialumo ir pompastikos:)Todėl iš visos širdies dėkojame nuoširdžiai, rūpestingai ir draugiškai Smitynes sodybos “sielai” – Mindaugui, kurio dėka mūsų vestuvės virto nepakartojama švente visam gyvenimui;) paslaugiems ir profesionaliems padavėjams, kurių supratingumas ir puikus darbas sužavėjo visus mūsų svečius nepalikdami abejingų ir mūsų. Ačiū už pasakiškas vaišes, nenuobodų ir intriguojantį menių virtuvės šefei ir visai virtuvei ! Tokios vestuvės, kokias atšventėme mes – didžiausia dovana mūsų prisiminimams, šeimai ir draugams.. Linkėjimai nuo viso šaunaus 2012 birželio 23 d. šventės dalyvių :) ! O mes sakome –Ačiū… tikrai sugrįšim..:) Rita ir Ričardas Mozūrai :)
 
 
Laima ir Irmantas Černiai
2012-11-15
„Smiltynės sodyba“ – nuostabiausia vieta švęsti vestuves. Mes jas atšventėme 2012 m. liepos 21-22 dienomis. Esame labai dėkingi sodybos šeimininkams už įdėtas pastangas, ruošiantis mūsų šventei. Ačiū Jiems už tai, kad galėjome džiaugtis savo švente. Sodybos darbuotojai profesionaliai atliko savo darbą. Ačiū padavėjams, virėjoms, valytojoms, be Jūsų nebūtų viskas buvę taip gerai.
Likome sužavėti sodyba, joje dirbančiais ir gyvenančiais žmonėmis – darbštūs, draugiški, paslaugūs, kultūringi… Su nekantrumu laukiame, kada vėl galėsime ten surengti mums svarbias šventes.
Žodžiais sunku išreikšti visą tai, ką norėtumėme pasakyti, ir kokį didelį AČIŪ norime ištarti!!!
Pagarbiai, Laima ir Irmantas
 
 
Jurena
2013-04-01
Nuosirdziai dekojame Smiltynes viesbucio savininkams Jurgitai ir Mindaugui Butenams uz malonu priemima ir aptarnavima. Nuostabus viesbucio interjeras ir puikus servisas nekelia abejoniu apie auksta personalo isprusima. Virejai nustebino mus puikiais kulinariniais patiekalais, maistas sviezias ir skoningai paserviruotas. Be dvejoniu galiu rekomenduoti si viesbuti savo draugams ir biznio partneriams. Dar karta dekojame uz malonu aptarnavima.
 
 
Rasa
2013-06-08
Super gera kavine.Geras aptarnavimas,gera komanda.Patiekalai skanus uz visiems prieinama kaina.Pamegta vieta.ACIU JUMS :) )))
 
 
Gintautas
2013-06-25
Dėkoju sodybos šeimininkams, personalui už puikiai atliktą darbą rengiant gimtadienio šventę, už nuoširdumą ir šiltą bendravimą.
Linkiu Jums sėkmės ir džiugių dienų!
 
 
Milda
2013-08-04
Sveiki, Vyro ir mano tėvukų vardu, nuoširdžiai dėkoju uz šiltą ir puikiai organizuotą laisvalaikį, plaukiant baidaremis bei skanius pietus viešbučio kavinėje. Buvo šaunus ir turiningas saulėtasis sekmadienis!
Dar ne kartą apsilankysime ir rekomenduosime Jus kitiems!
Milda&Virgis Zilinskai ir Leonora&Raimondas Baltrenai
 
 
Jūratė
2013-08-16
Kaip tai “tarybiškai” (“sovietiškai”) neskambėtų, viso kolektyvo vardu norime padėkoti šeimininkams Mindaugui ir Jurgitai už fantastiškai aprūpintą mūsų įmonės sporto šventę. Visi mūsų pageidavimai buvo įvykdyti, mūsų ne tik klaũsė – bet ir girdėjo, Mindaugas net gi numatė, kad alaus mums neužteks – todėl turėjo atsargoje ir mūsų vyrija nenutroško :) ) Pamaitinti virš 100 žmonių – nejuokas, o dar dalis vegetarų. Sodybos kolektyvas nepasimetė – išmoko virti daržovių rissoto, kepti baklažanų suktinukus ir tt.
Vienu žodžiu, ačiū Jums, Mindaugai ir Jurgita, už tai, kad visada buvote šalia, kai Jūsų reikėjo, bet buvote “nematomi”, ačiū Jūsų šauniems jauniesiems padėjėjams (būtinai perduokite jiems mūsų linkėjimus ir padėką) – už jų kantrybę ir paslaugumą.
Galite duoti mano tel. Nr. interesantams – rekomenduosiu Jus užsimerkusi :-)
 
 
Zofija
2013-08-18
Sveiki, vakar tai yra rugpjucio 17 diena, plaukeme baidaremis :-) Ir labai norejau padekoti baidariu berniukui Justinui uz nuostabiai suplanuota laika. Tad aciu Tau Justinai ir Smiltynes sodybai uz puikiai praleista laika gamtoje. Aciu kad Jus esate :-)
 
 
Tarptautinės veislininkystės parodos 2013 dalyviai
2013-09-20

Sveiki,

nuoširdžiai dėkojame Jurgitai ir Mindaugui Butėnams bei visam Smiltynės viešbučio personalui uz šiltą svečių priėmimą bei aukštą paslaugų kokybę.

Linkime sėkmingo tolimesnio verslo ir tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo.

 
 
 

Parašykite mums!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *