Atsiliepimai

Arminas

Labai graži ir šauni sodyba.

Rita ir Ričardas Mozūrai

Nežinome kaip išreikšti didelę ir nuoširdžią padėką visam fantastiškam smiltynes sodybos kolektyvui. Norime išvengti oficialumo ir pompastikos:)Todėl iš visos širdies dėkojame nuoširdžiai, rūpestingai ir draugiškai Smitynes sodybos “sielai” – Mindaugui, kurio dėka mūsų vestuvės virto nepakartojama švente visam gyvenimui;) paslaugiems ir profesionaliems padavėjams, kurių supratingumas ir puikus darbas sužavėjo visus mūsų svečius nepalikdami abejingų ir mūsų. Ačiū už pasakiškas vaišes, nenuobodų ir intriguojantį menių virtuvės šefei ir visai virtuvei ! Tokios vestuvės, kokias atšventėme mes – didžiausia dovana mūsų prisiminimams, šeimai ir draugams.. Linkėjimai nuo viso šaunaus 2012 birželio 23 d. šventės dalyvių :) ! O mes sakome –Ačiū… tikrai sugrįšim..:) Rita ir Ričardas Mozūrai :)

Laima ir Irmantas Černiai

„Smiltynės sodyba“ – nuostabiausia vieta švęsti vestuves. Mes jas atšventėme 2012 m. liepos 21-22 dienomis. Esame labai dėkingi sodybos šeimininkams už įdėtas pastangas, ruošiantis mūsų šventei. Ačiū Jiems už tai, kad galėjome džiaugtis savo švente. Sodybos darbuotojai profesionaliai atliko savo darbą. Ačiū padavėjams, virėjoms, valytojoms, be Jūsų nebūtų viskas buvę taip gerai.
Likome sužavėti sodyba, joje dirbančiais ir gyvenančiais žmonėmis – darbštūs, draugiški, paslaugūs, kultūringi… Su nekantrumu laukiame, kada vėl galėsime ten surengti mums svarbias šventes.
Žodžiais sunku išreikšti visą tai, ką norėtumėme pasakyti, ir kokį didelį AČIŪ norime ištarti!!!
Pagarbiai, Laima ir Irmantas

Jurena

Nuosirdziai dekojame Smiltynes viesbucio savininkams Jurgitai ir Mindaugui Butenams uz malonu priemima ir aptarnavima. Nuostabus viesbucio interjeras ir puikus servisas nekelia abejoniu apie auksta personalo isprusima. Virejai nustebino mus puikiais kulinariniais patiekalais, maistas sviezias ir skoningai paserviruotas. Be dvejoniu galiu rekomenduoti si viesbuti savo draugams ir biznio partneriams. Dar karta dekojame uz malonu aptarnavima.

Rasa

Super gera kavine.Geras aptarnavimas,gera komanda.Patiekalai skanus uz visiems prieinama kaina.Pamegta vieta.ACIU JUMS :) )))

Gintautas

Dėkoju sodybos šeimininkams, personalui už puikiai atliktą darbą rengiant gimtadienio šventę, už nuoširdumą ir šiltą bendravimą.
Linkiu Jums sėkmės ir džiugių dienų!

Milda

Dėkoju sodybos šeimininkams, personalui už puikiai atliktą darbą rengiant gimtadienio šventę, už nuoširdumą ir šiltą bendravimą.
Linkiu Jums sėkmės ir džiugių dienų!

Jūratė

Kaip tai “tarybiškai” (“sovietiškai”) neskambėtų, viso kolektyvo vardu norime padėkoti šeimininkams Mindaugui ir Jurgitai už fantastiškai aprūpintą mūsų įmonės sporto šventę. Visi mūsų pageidavimai buvo įvykdyti, mūsų ne tik klaũsė – bet ir girdėjo, Mindaugas net gi numatė, kad alaus mums neužteks – todėl turėjo atsargoje ir mūsų vyrija nenutroško :) ) Pamaitinti virš 100 žmonių – nejuokas, o dar dalis vegetarų. Sodybos kolektyvas nepasimetė – išmoko virti daržovių rissoto, kepti baklažanų suktinukus ir tt.
Vienu žodžiu, ačiū Jums, Mindaugai ir Jurgita, už tai, kad visada buvote šalia, kai Jūsų reikėjo, bet buvote “nematomi”, ačiū Jūsų šauniems jauniesiems padėjėjams (būtinai perduokite jiems mūsų linkėjimus ir padėką) – už jų kantrybę ir paslaugumą.
Galite duoti mano tel. Nr. interesantams – rekomenduosiu Jus užsimerkusi :-)

Zofija

Sveiki, vakar tai yra rugpjucio 17 diena, plaukeme baidaremis :-) Ir labai norejau padekoti baidariu berniukui Justinui uz nuostabiai suplanuota laika. Tad aciu Tau Justinai ir Smiltynes sodybai uz puikiai praleista laika gamtoje. Aciu kad Jus esate :-)

Tarptautinės veislininkystės parodos 2013 dalyviai

Sveiki,
nuoširdžiai dėkojame Jurgitai ir Mindaugui Butėnams bei visam Smiltynės viešbučio personalui uz šiltą svečių priėmimą bei aukštą paslaugų kokybę.
Linkime sėkmingo tolimesnio verslo ir tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo.

Dalia

Norim nuoširdžiai padėkoti Smiltynės sodybos darbuotojui Justui, kuris stengėsi visaip mums padėti atsitikus nelaimei. Pamatęs, kad niekaip negalime užvesti mašinos pasiūlė savo pagalbą, dėkojam už geranoriškumą. Ačiū